Recenze z proběhlých akcí

Gymnázium Tanvald, adaptační kurz 2019

Strávili jsme s Foxíky tři dny v krásné přírodě Jizerských hor pod Severákem. Cílem adaptačního kurzu tanvaldského gymnázia bylo vytvoření dobré atmosféry v nově vzniklém třídním kolektivu a prohloubení spolupráce mezi studenty. Ačkoliv náš kurz nebyl dlouhý, zažili jsme velmi mnoho různých aktivit:  seznamovací hry, hry na stmelení kolektivu, dramatickou výchovu, pěší výlet, sportovní aktivity za každého počasí, vědomostní soutěže... . Program byl nejen pestrý, ale i velmi pečlivě připravený, za což bychom naším instruktorům - Honzovi a Tomášovi, chtěli ještě jednou moc poděkovat.                                                                                                   

                                                                                   K. Bendová a žáci kvinty Gymnázia v Tanvaldě 

Scio škola Brno, lyžařský výcvik 2019

"S Foxíky jsme strávili týden v Orlických horách se skupinou dětí od páté do deváté třídy. Celý lyžařský výcvik se nesl v duchu velké pohody, děti měly ze strany tří instruktorů na svahu neustálou odbornou podporu a dle vlastních slov se toho za čtyři dny mnoho naučily.

Obzvláště oceňujeme přístup instruktorů, pro které nic nebylo problémem a vycházeli vstříc našim přáním a potřebám. Rádi s vámi pojedeme zase!"


Marek Bula a Veronika Králová, průvodci Scio školy Brno

mobil:   +420 603 348 643 | +420 728 277 437

email:    info@foxici.cz

ič:          07068816

dič:        CZ07068816

adresa:  Podhorská 377/20, 466 01 Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj    

Máte poptávku, nebo dotaz? 

© 2019 Všechna práva vyhrazena.